BKS Pilates & Stüdyo

Neden BKS Pilates Stüdyo’da Personal Training Yapmalıyım?

20 Yılı Aşkın Tecrübe ve Uzman Kadrosu İle Siz Değerli Danışanlarımıza Üstün Bir Hizmet Vermekteyiz.

Stüdyomuzda Personal Training derslerimiz;

-Tek,düet,üç kişilik özel dersler niteliğinde yapılır.

Sizinle tanışmamızdan sonra;

– Vücut analizinizi (BMI,BMR,Metebolizma yaşınız , yağ oranınız) alırız.

– Detaylı bir postür analizi ile (Duruş bozuklukları ,kifoz,skolyoz,lordoz,omurganın iskelet yapısı,güçlü ve zayıf kas grupları)vücut yapınızın durumunu analiz eder.

– Postür analizinde göremediğimiz bel fıtığı , boyun fıtığı (düzleşmesi) vs. gibi fiziksel rahatsızlıklarınızın röntgenlerini ister,dosyamıza koyarız.Detaylı bilgi edininiz.

*Tüm bu verileri alıp kişisel çalışma planımızı hazırladıktan sonra personel trainerınız egzersiz programınız sırasında sizlere eşlik ederek hareketlerin doğru planda size uygun açılarını sağlar,egzersize başladığımız günden itibaren gelişiminizi takip ederek çeşitli hareket kombinasyonları ile dengeli fiziksel uygunluğunuzun oluşmasına yardımcı oluruz.

*Bu sebeple,BKS Pilates Stüdyo egzersizlerinizden üst düzey verim alıp çabalarınızın en iyi şekilde sonuç vermesi için personel trainer ile çalışmak sizin için doğru bir tercih alacaktır.

* Güleryüzlü, donanımlı ve profesyonel ekibimizle sizlere Bursa’nın en merkezi noktalarından Nilüfer FSM’de hizmet vermekteyiz. Sizleri sıcak ve kaliteli bir ortamda günlük yaşamın stresinden uzaklaştırıp egzersiz yapmaya ve Pilates dünyasını keşfetmeye davet ediyoruz.

Merhaba !!
Scan the code
Merhaba 👋
Sizlere Nasıl Yardımcı Olabilirim ?