BKS Pilates & Stüdyo

Neden BKS Pilates Stüdyo’da Taekwondo Yapmalıyım?

20 Yılı Aşkın Tecrübe ve Uzman Kadrosu İle Siz Değerli Danışanlarımıza Üstün Bir Hizmet Vermekteyiz.

* BKS size; 20 yıllık profesyonel Taekwondo geçmişi ile sıcak ,samimi ve aynı zamanda disiplinli bir bayan antrenör ile çalışma fırsatı sunar.

* Taekwondo Kick-Boks derslerimizde;Büyüme çağındaki çocukların fiziksel gelişimine olumlu yönde katkı sağlayacak özgüven inşaa etmelerine ,yetişkinlerde ise bilhassa bayanların gündelik hayatta çokça psikolojik ve bedenen şiddete maruz kalmalarında , kendilerini savunmaya katkı sağlıyoruz.

* Taekwondo branşında ilerlemek isteyen sporcularımız ile kuşak sınavlarına katılarak gıp atlayıp daha profesyonel ilerlemenize katkı sağlıyoruz.

Isınma: Tüm vücut çalışılacak programa bağlı olarak ısıtılır ve sonraki süreçlere hazırlanır. Daha iyi verim alınması ve yüklemelerde yaşanabilecek olası sakatlıkların önüne geçilmesi için önemlidir.

Fiziksel Yeterliliği Geliştirme: Koşu, ip atlama, merdiven çalışması, istasyon çalışmaları(crossfit), farklı stretching türleri, vücut ağırlığıyla yapılan egzersizler (Burpee, Squat, mountain climp vs)

Teknik Çalışmaları: Milli sprcu ve Taekwondo şampiyonu antrenörümüz ile bire bir çalışma imkanı bularak çeşitli savunma ve atak teknikleri çalışılır. Bu bölüm, gölge boksu, darbe yastığı ve kum torbası gibi yapılan spora özgü çalışmaları içerir.

Kuvvet Egzersizleri: Karın, sırt, kalça gibi bölgesel çalışmalar yapılır. Direnç lastiği ve ağırlık çalışmaları yapılır.

Soğuma ve Bitiriş: Çalışma sonrası çalıştırılan tüm kasları rahatlatacak germe egzersizleri yapılarak antrenman bitirilir.

* Güleryüzlü, donanımlı ve profesyonel ekibimizle sizlere Bursa’nın en merkezi noktalarından Nilüfer FSM’de hizmet vermekteyiz. Sizleri sıcak ve kaliteli bir ortamda günlük yaşamın stresinden uzaklaştırıp egzersiz yapmaya ve Pilates dünyasını keşfetmeye davet ediyoruz.

Merhaba !!
Scan the code
Merhaba 👋
Sizlere Nasıl Yardımcı Olabilirim ?