Stüdyo Aktiviteleri

/
Stüdyo Aktiviteleri

Reformer Pilates

Son dönemlerin en trend egzersizlerinden birisi olan aletli pilates mat pilates ile benzerlikleri olmasına rağmen teknik olarak birçok farklılığa sahiptir.

Mat Pilates

Aletli Pilates derslerimizin içerisinde, ekipmanlı çalışmaya ön hazırlık aşamasında ve ihtiyacınıza yönelik çeşitli gerekliliklerde Mat Pilates egzersiz serisinden destek alıyoruz.

Diyet ve Beslenme Danışmanlığı

İnsan hayatında doğru beslenme oldukça önemli bir yer kaplar. Doğru şekilde kilo vermek ve kilo almak gerekir. Çünkü yapılan yanlış diyet uygulamaları, kilo vermede ya da kilo almada bazı problemlerin ortaya çıkmasına sebep olmaktadır.

Personal Training

Bir kişisel eğitmenle çalışmanın en önemli avantajlarından biri, onların sana nasıl egzersiz yapman gerektiğini öğretme konusunda bilgi sahibi olmaları. Bununla birlikte seni beslenme konusunda da yönlendirebilirler.

Fitness

Metabolizmayı hızlandırarak, kilo verilmesine yardımcı olur.Kan dolaşımını hızlandırır.

Hamile Pilates

Alman fizyolog Joseph Pilates tarafından oluşturulan pilates egzersizleri, kas dengesini koruyarak, vücudu yeniden yapılandıran bir egzersiz bütünüdür. Özellikle anne adaylarının doğru nefes alıp vermesi, vücudun dengeli hareketler sayesinde sıkılaşması, rahatlaması ve gevşemesini amaçlar.

Taekwondo

Uzakdoğu sporlarının üç temel özelliği arasında fiziksel mücadele, disiplin ve kendini korumayı sayabiliriz. Hem kendini savunma hem de sağlık amaçlı yapılan bu sporları genel olarak dövüş sporları olarak da adlandırıyoruz.